31. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ

Verginin toplumun tüm kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl şubat ayının son haftası Vergi Haftası olarak kutlanmaktadır.

Bu kapsamda 31. Vergi Haftasında Defterdarlığımızca çeşitli etkinlikler düzenlenmiştir.

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Defterdarımız Mustafa Yumuşak başkanlığında Defterdarlığımız çalışanları, Sivas Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan ve üyeleri, Sivas Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkan ve üyelerinin katılımıyla tören düzenlenmiş; tören, Defterdarlığımız çelenginin konulması ve saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile sona ermiştir.

Tören

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Defterdarımız Mustafa Yumuşak ve beraberindeki birim amirlerinden oluşan heyet Sivas Valisi Sayın Salih AYHAN tarafından kabul edilmiştir.

Valilik Ziyareti

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Defterdarımız Mustafa Yumuşak ve beraberindeki birim amirlerinden oluşan heyet Sivas Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odasını ziyaret etmiştir.

SMMM Ziyaret

31. Vergi Haftası Etkinlikleri kapsamında Defterdarımız Mustafa Yumuşak ve beraberindeki birim amirlerinden oluşan heyet Defterdarlığımız personeli olan Şehit / Gazi Ailelerini ziyaret etmiştir.

Vergi Haftası nedeniyle 37. Bölge Sivas Eczacı Odası heyeti Defterdarlığımıza ziyarette bulunmuşlardır.