Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eder, emeklilik yaşamlarında sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şoför olarak görev yapmakta olan Muzaffer BAŞAR 16.10.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Kale Vergi Dairesi Müdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Hülya ÜNAL 01.10.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Nevin ÖZKAYNAR 17.09.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şoför olarak görev yapmakta olan İsmail TAŞTAN 16.09.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Gemerek Malmüdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Muammer DURUKAN 16.08.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Yıldızeli Malmüdürlüğünde Hizmetli olarak görev yapmakta olan Bahattin ELDEMİR 16.08.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Şarkışla Malmüdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Halit KILIÇ 15.08.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Kangal Malmüdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Sabri Bülent CUNBUL 29.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Kale Vergi Dairesi Müdürlüğünde Gelir Uzmanı olarak görev yapmakta olan Sultan KÜRKLÜ 18.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde Veznedar olarak görev yapmakta olan Adnan TAŞTAN 17.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Şarkışla Vergi Dairesi Müdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Alptekin DEVECİGİL 16.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Kale Vergi Dairesi Müdürlüğünde Gelir Uzmanı olarak görev yapmakta olan Mevlüde ÇATAK 16.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Gelir Müdürlüğünde Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak görev yapmakta olan Mehmet DEMİREL 16.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Kaloriferci olarak görev yapmakta olan Ali ERCAN 16.07.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Gemerek Malmüdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Menduh AKKOCA 18.03.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Ömer Kamil ÖZDEMİR 18.03.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Suşehri Malmüdürlüğünde VHKİ olarak görev yapmakta olan Murtaza ÖĞRETİCİ 18.03.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Muhasebe Müdürlüğünde Veznedar olarak görev yapmakta olan Abdullah YAZICI 18.02.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Kurumlar DSS Müdürlüğünde Veznedar olarak görev yapmakta olan Cengiz ELDEN 18.02.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Personel Müdürlüğünde Şoför olarak görev yapmakta olan Ayhan TIRPAN 18.02.2019 tarihinde emekli olmuştur.

Defterdarlığımız Zara Malmüdürlüğünde Veznedar olarak görev yapmakta olan Halil İbrahim ÇELİK 25.01.2019 tarihinde emekli olmuştur.